Automatická pračka
Mikrovlnná trouba
100 Hz televizor
Fuzzy Logic
6th Sense u praÄŤky
ZapojenĂ­ praÄŤky
Sušení ovoce
Jak používat myčku
Jaký zvolit formát televizoru? 16:9 nebo 4:3
Jak používat automatickou pračku
zadejte klíčové slovo:

Dvouletá záruční doba a co se mění?
Občanský zákoník - novelizace
Sada mobilního telefonu je jeden výrobek
Zpětný odběr výrobků
Občanský zákoník - O prodeji
Kasa.cz
Euronics.cz
Eta.cz
Obchodní-dům.cz
eProton.cz
Vltava.cz
Hej.sk
Obchodny-dom.sk
Clatronic

Každá čtvrtá domácnost v ?eské republice má přístroj od Clatronicu!

CLATRONIC je synonymem pro malé domácí spotřebiče. Vždyť v březnu roku 2003 zaznamenala tato německá značka úctyhodného úspěchu na českém trhu. Výrobků této značky se totiž prodalo už přes milion kusů, což znamená, že průměrně každá čtvrtá domácnost má přístroj Clatronic. V ?eské republice německého výrobce exkluzivně zastupuje společnost HP TRONIC Zlín.

Sortiment výrobků značky Clatronic dodávaných na pulty českých obchodů je natolik široký, že svůj výrobek si například do kuchyně či koupelny najde zcela určitě každá hospodyně, mužská část pak ocení dobře hrající mikrověže či přenosné CD přehrávače.

Zákazníci oceňují na výrobcích Clatronic hlavně velmi zajímavý poměr ceny a výkonu, účelný design, vkusnou barevnost a také kvalitu, kterou zaručuje dvouletá záruka. Ta přitom platila ještě několik měsíců, než stanovil nový zákon o reklamacích.

Co se týká konkrétních výrobků, tak největší oblibě se těší rychlovarné konvice, ruční šlehače, přístroje k masáži nohou, kulmy, fény, přístroj na výrobu párku v rohlíku, mikrovlnné trouby či radiobudíky, mikrověže a přenosné CD přehrávače.

Unikátní designová série výrobků Clatronic


Unikátní design série Clatronic
Pod značkou Clatronic najdou zákazníci i výjimečné design série malých domácích spotřebičů. Moderní a atraktivní vzhled espress, kávovarů, sednvičovačů, topinkovačů, stolních mixérů i rychlovarných konvic je zároveň vysoce účelný a výrobky tak jsou navíc i krásným doplňkem každé domácnosti.

Kvalitní a moderní design produktů Clatronic neoslovuje pouze oko spotřebitele, přispívá také ke snadné obsluze, lepší funkčnosti a delší životnosti. ?ada nejnovějších modelů se vyznačuje vysokým uživatelským komfortem, spolehlivostí, smyslem pro detail a v neposlední řadě také ohleduplností k životnímu prostředí a šetrným přístupem k energetickým zdrojům. Výrobky design série jsou vyrobeny z kombinace matné nerez oceli, atraktivně černými doplňky.

CLATRONIC
Německá firma Clatronic je středním rodinným podnikem, který byl založen v roce 1982. Clatronic sídlí v Kempenu (nedaleko Düsseldorfu), má dceřinný podnik v Polsku a zabývá se v první řadě importem a distribucí elektro přístrojů do domácnosti. Z počátečních malých začátků se firma velmi rychle rozvinula v dynamicky se rozvíjející podnik a dnes se řadí k největším podnikům ve své branži v Evropě.

Vedení podniku se už roky daří vytvářet atraktivní výrobní program - nejen co se týká designu a barvy výrobků, ale v neposlední řadě i co se týká ceny a kvality. Výrobní program zahrnuje zhruba 360 výrobků z oblasti domácích elektrospotřebičů a elektroniky.


Ardo
Ariston
Bosch
Clatronic
Eta
Fagor
Gorenje
Indesit
James Dyson
Liebherr
Mora
Moulinex
Panasonic
Philips
Siemens
Technics
Whirlpool
Databáze servisů obsahuje:
3422 záznamů
Poslední aktualizace stránek:

13.03.2016 17:17