Automatická pračka
Mikrovlnná trouba
100 Hz televizor
Fuzzy Logic
6th Sense u praÄŤky
ZapojenĂ­ praÄŤky
Sušení ovoce
Jak používat myčku
Jaký zvolit formát televizoru? 16:9 nebo 4:3
Jak používat automatickou pračku
zadejte klíčové slovo:

Dvouletá záruční doba a co se mění?
Občanský zákoník - novelizace
Sada mobilního telefonu je jeden výrobek
Zpětný odběr výrobků
Občanský zákoník - O prodeji
Kasa.cz
Euronics.cz
Eta.cz
Obchodní-dům.cz
eProton.cz
Vltava.cz
Hej.sk
Obchodny-dom.sk
Technics

Panasonic v ?eské republice

Společnost Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. působí v ?eské republice prostřednictvím společností Panasonic Czech Republic, s.r.o. (PCS), Matsushita Television Central Europe s.r.o. (MTE), Matsushita Communication Industrial Czech s.r.o., (MCCZ) a Panasonic Europe Software Development Laboratory s.r.o. (PESDL). Hlavními prodejními značkami jsou:

logo

Panasonic Czech Republic s. r. o. byla založena 10. srpna 1995 v Praze s cílem rozšířit obchodní aktivity na českém trhu. Hlavním úkolem této společnosti bylo dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků poskytováním technické podpory, vytvářením prodejních kanálů, distribucí a činností v oblasti marketingu a reklamy.

Společnost Panasonic Czech Republic v současné době v ?eské republice prodává přes 800 druhů výrobků, včetně 550 audio a video produktů, 240 výrobků z oblasti telekomunikace a IT a 30 druhů domácích spotřebičů.

Základní filozofií firmy Panasonic je přispívat k zlepšování našeho životního prostředí a zvyšování životní úrovně celé společnosti. Proto je nedílnou součástí aktivit společnosti Panasonic také sponzoring rozmanitých projektů v oblasti kultury, sportu, vzdělání a charity, jako například Mezinárodní hudební festival Mladá Praha.

Televizor Panasonic TX 32 PL 10 P V dubnu 1997 zahájila v Plzni provoz továrna na výrobu televizorů Matsushita Television Central Europe, s.r.o. První televizory z této továrny byly dodány do SRN již v červnu téhož roku. V současné době se v továrně vyrábí široká škála výrobků včetně mono a stereo televizorů o úhlopříčkách 14, 21, 24, 25, 28, 29 a 32 palců s frekvencí 50 a 100 Hz, obrazovky s poměry 4:3 a 16:9 a tradiční i moderní ploché obrazovky T [tau].

Továrna MTE představuje jednu z nejrozsáhlejších zahraničních investic v ?eské republice. Od zahájení provozu v roce 1997 bylo v Plzni vyrobeno více než 4 miliony barevných televizorů. 98 procent produkce je vyváženo do 30 evropských zemí. V uplynulých letech došlo k rozšíření výroby a navýšení celkové investice na 2,71 mld Kč a do konce roku 2005 hodlá společnost proinvestovat celkem 1,05 mld Kč. MTE zaměstnává 1750 lidí a v dubnu loňského roku obdržela cenu za 1. místo v soutěži „Investor roku 2000“ v kategorii „Největší expanze“.

V listopadu 2001 založila v SRN sídlící společnost Panasonic European Laboratories GmbH novou laboratoř v Plzni nazvanou Panasonic Europe Software Development Laboratory s.r.o. Laboratoř je součástí evropské sítě výzkumných a vývojových pracovišť společnosti Panasonic se zaměřením na vývoj softwaru pro digitální televizní systémy a vývoj v nejnáročnější oblasti TV technologie - ‘Multimedia Home Platform’ (MHP).

Posledním významným projektem společnosti Matsushita Group v ?eské republice bylo otevření nové továrny na výrobu autorádií a mobilních telefonů firmy Matsushita Communication Industrial Czech, s.r.o. v Pardubicích. Společnost MCCZ byla založena v březnu 2001 jako dceřiná společnost firmy Matsushita Communication Industrial Co., Ltd. a její evropská výrobní základna. Rok poté, v březnu letošního roku, byla slavnostně spuštěna výroba v novém provozu, jehož výstavbu provázela investice o výši 700 milionů korun, která by měla být navýšena do konce letošního roku o dalších 200 milionů. Společnost se specializuje na výrobu mobilních komunikačních zařízení a audio systémů do automobilů pro evropský i mimoevropský trh a v současné době zaměstnává 300 lidí.
Ardo
Ariston
Bosch
Clatronic
Eta
Fagor
Gorenje
Indesit
James Dyson
Liebherr
Mora
Moulinex
Panasonic
Philips
Siemens
Technics
Whirlpool
Databáze servisů obsahuje:
3422 záznamů
Poslední aktualizace stránek:

13.03.2016 17:17