Automatická pračka
Mikrovlnná trouba
100 Hz televizor
Fuzzy Logic
6th Sense u praÄŤky
ZapojenĂ­ praÄŤky
Sušení ovoce
Jak používat myčku
Jaký zvolit formát televizoru? 16:9 nebo 4:3
Jak používat automatickou pračku
zadejte klíčové slovo:

Dvouletá záruční doba a co se mění?
Občanský zákoník - novelizace
Sada mobilního telefonu je jeden výrobek
Zpětný odběr výrobků
Občanský zákoník - O prodeji
Kasa.cz
Euronics.cz
Eta.cz
Obchodní-dům.cz
eProton.cz
Vltava.cz
Hej.sk
Obchodny-dom.sk
Ariston

Inovace a vývoj

Úsilí společnosti Merloni Elettrodomestici, sázející na inovace, může být například vyjádřeno ve stovce nových modelů, které jsou každé 3 roky uváděny na trh. Za tímto úsilím se ovšem skrývá výzkum a vývoj zdrojů, včetně návrhářského potenciálu celé skupiny. Skupina samotná je neustále se zdokonalujícím a ambiciózním systémem, ve kterém je úspěch považován za výchozí bod pro další úsilí.
Chladnička Tento způsob uvažování, který je typický pro politiku společnosti Merloni, je východiskem ke komplexní obnově výrobního programu, ke které dochází každé 3 roky. Nové trendy a myšlenky dnešního světa jsou živnou půdou pro náš Výzkumný a vývojový tým. Tento tým se zabývá vzrůstajícími individuálními potřebami zákazníků, při současné snaze o zachování odpovídající vyváženosti mezi formou a funkcí. Jejich snahou je odpovídat výzvě, volající po zvýšení úrovně každodenního života a rostoucímu ekologickému vědomí zákazníka.
Výrobky společnosti Merloni se přizpůsobují novému způsobu života společnosti: větší pracovní vytížení, menší velikost domácností a rostoucí počet domácností tzv.atomového věku. Spotřebiče se stávají přátelštějšími vůči spotřebiteli, používajíce umělé inteligence, znázorňujíce všechny důležité informace a komunikujíce se spotřebitelem. Ba co více, spotřebiče společnosti Merloni překračují všechny konvence, díky svému revolučnímu pojetí barevných a dekorativních návrhů.
Tyto spotřebiče přinášejí italský vkus a invenci do každodenního života v domácnostech po celé Evropě.


Design ARISTON

Makio Hasuike Architekt Makio Hasuike, zabývající se designem nové řady výrobků ARISTON si je jist, že jsme svědky skutečné kulturní revoluce ve spotřebě. Konec 80 let, spojený s mezinárodní ekonomickou krizí, je koncem těch hodnot, které podporovaly neustálý rozvoj spotřeby (touha užívat si života, nedotknutelnost a pojem krásna apod.).
Pro Makio Hasuike, vítěze soutěže COMPASSO D´ORO (prestižní italské ocenění designu) a zakladatele společnosti MH WAY, je éra efektního a tendenčního designu již za námi. Nyní je zapotřebí znovu objevit vrozenou hodnotu výrobku samotného, znovu navázat pevnou a dlouhodobou vazbu na zákazníka.
Makio Hasuike zvolil pečlivě tuto cestu, která jedině zaručuje kvalitu, bezpečnost a spolehlivost - tradiční dědictví značky ARISTON.
Nové výrobky jsou navrženy tak, aby překonaly koncept, který pod pojmem nový, zahrnuje pouze vzhled samotný, ovlivňujíce tak výhradně impulzivní nákupní rozhodnutí. Nová řada proto shrnuje podstatu věci: formální, s technologickým obsahem, v kontextu plánování a výroby společnosti Merloni.
Nová řada obsahuje cit k přítomnosti, respekt k minulosti a zájem o budoucnost. Prostřednictvím příjemné a pevné formy, vyjadřují nové spotřebiče ARISTON svou schopnost nabídnout vysokou úroveň svých vlastností a taktéž, v průběhu doby, doprovází zákazníka coby důvěrní přátelé každodenním životem.
Ariston - panel Tak například nová pračka ARISTON DIALOGIC představuje "inteligenci", která jí umožňuje automatické praní, je charakterizována prostým vzhledem s několika málo tlačítky a ovladačem. Vyjadřuje tím schopnost vést dialog s uživatelem. Namísto tradičního nápisu, komplikujícího obsluhu, nabízí jednoduché a přehledné symboly (reliéfy), dávajíce tak najevo snadnost obsluhy a schopnost vnímat povely zákazníka. Taktéž, napodobujíce klasický tvar sochy, je nositelkou myšlenky pevnosti a trvanlivosti.
Makio Hasuike vystudoval uměleckou univerzitu v Tokiu. V Itálii pracuje od roku 1963. Od roku 1967 je konzultantem společnosti Merloni (domácí spotřebiče a jejich instalace).


Ariston - v každém ohledu něco zvláštního

Všechny naše přístroje vynikají nejen mimořádně krásným designem, nýbrž přesvědčují rovněž inovační technikou a nejvyšší kvalitou materiálu.
Naše výrobní provozy mají certifikát ISO 9002 a splňují tak nejpřísnější mezinárodní normy. Na základě našich stoprocentních kontrol kvality Vám zaručuje každý z našich přístrojů maximální spolehlivost.
Proto si plně stojíme za našimi výrobky a vynakládáme na ně veškeré naše úsilí.


Denně myslíme na životní prostředí

Kopretina Přejímat uvědoměle zodpovědnost za naše životní prostředí je naším obzvláště důležitým přáním. Neboť pouze tak můžeme uspořádat svoji budoucnost dlouhodobě mysluplně. Proto pracují naše výzkumné laboratoře nepřetržitě na nových řešeních, která značně snižují spotřebu energie. Použití ekologických materiálů jakož i kontrola našich závodů ohledně ekologické výroby podporují přitom naše myšlenky inteligentního řízení spotřeby.


Moderní výroba a vývoj

Myšlenky a začlenění individualit, denně sledujících vývoj a trendy na trhu, do výrobního procesu se odráží v moderních, bezpečných a flexibilních výrobcích, schopných předvídat stále větší nároky a požadavky zákazníků. Tyto domácí spotřebiče usnadňují každodenní život a dbají zvýšeného zájmu o svébytnost prostředí zákazníků.
Robot Společnost MERLONI klade důraz na požadavek integrovaného a flexibilního obchodního systému, zajišťovaného efektivním servisem, inovacemi a silným trendem směřujícím k výzkumu a vývoji. Komplexní systém slučuje vysoce flexibilní a vyspělé výrobní a zkušební cykly, za pomoci využití robotiky a sítě výpočetních systémů.
Výrobní závod v Comunanze je významným příkladem počítačem řízených výrobních procesů, dávajících vzniknout nové generaci domácích spotřebičů.
Návrhy od designérů z celého světa jsou zpracovány počítačem a stávají se podkladem pro zhotovení funkčních prototypů, které spatří světlo světa v oddělení Výzkumu designu a technologie ve Fabrianu.
Díky zvláštnímu zařízení (stereo-litografii) jsou nejlepší návrhy zhmotněny během několika málo hodin.

Sestaveno na základě materiálů poskytnutých firmou Merloni Elettrodomestici ?R


předchozí stránka 
Ardo
Ariston
Bosch
Clatronic
Eta
Fagor
Gorenje
Indesit
James Dyson
Liebherr
Mora
Moulinex
Panasonic
Philips
Siemens
Technics
Whirlpool
Databáze servisů obsahuje:
3422 záznamů
Poslední aktualizace stránek:

13.03.2016 17:17