Automatická pračka
Mikrovlnná trouba
100 Hz televizor
Fuzzy Logic
6th Sense u praÄŤky
ZapojenĂ­ praÄŤky
Sušení ovoce
Jak používat myčku
Jaký zvolit formát televizoru? 16:9 nebo 4:3
Jak používat automatickou pračku
zadejte klíčové slovo:

Dvouletá záruční doba a co se mění?
Občanský zákoník - novelizace
Sada mobilního telefonu je jeden výrobek
Zpětný odběr výrobků
Občanský zákoník - O prodeji
Kasa.cz
Euronics.cz
Eta.cz
Obchodní-dům.cz
eProton.cz
Vltava.cz
Hej.sk
Obchodny-dom.sk
Indesit

Inovace a vývoj

Úsilí společnosti Merloni Elettrodomestici, sázející na inovace, může být například vyjádřeno ve stovce nových modelů, které jsou každé 3 roky uváděny na trh. Za tímto úsilím se ovšem skrývá výzkum a vývoj zdrojů, včetně návrhářského potenciálu celé skupiny. Skupina samotná je neustále se zdokonalujícím a ambiciózním systémem, ve kterém je úspěch považován za výchozí bod pro další úsilí.
Chladnička Tento způsob uvažování, který je typický pro politiku společnosti Merloni, je východiskem ke komplexní obnově výrobního programu, ke které dochází každé 3 roky. Nové trendy a myšlenky dnešního světa jsou živnou půdou pro náš Výzkumný a vývojový tým. Tento tým se zabývá vzrůstajícími individuálními potřebami zákazníků, při současné snaze o zachování odpovídající vyváženosti mezi formou a funkcí. Jejich snahou je odpovídat výzvě, volající po zvýšení úrovně každodenního života a rostoucímu ekologickému vědomí zákazníka.
Výrobky společnosti Merloni se přizpůsobují novému způsobu života společnosti: větší pracovní vytížení, menší velikost domácností a rostoucí počet domácností tzv.atomového věku. Spotřebiče se stávají přátelštějšími vůči spotřebiteli, používajíce umělé inteligence, znázorňujíce všechny důležité informace a komunikujíce se spotřebitelem. Ba co více, spotřebiče společnosti Merloni překračují všechny konvence, díky svému revolučnímu pojetí barevných a dekorativních návrhů.
Tyto spotřebiče přinášejí italský vkus a invenci do každodenního života v domácnostech po celé Evropě.


Design INDESIT

Makio Hasuike "Navrhuji pokaždé, když mám vyřešit nějaký problém, bez ohledu na to, zda se jedná o věc funkční, praktickou, ergonomickou nebo výrobní".
Takto G.Giugiaro rád prezentuje svou práci. Tento návrhář z Turína je po celém světě znám jako designér více než 100 modelů automobilů a široké řady výrobků (velkých i malých), zahrnujících vlaky, brýle, fotoaparáty či těstoviny. Jeho obsáhlé a výjmečné mezinárodní zkušenosti bylo využito k návrhu nové řady spotřebičů INDESIT. Jeho styl je založen na konceptu návrhu, který není omezen produkční formou, ale je přímo spojen s technologickým obsahem.
Jako vždy, G.G. tvoří ve spolupráci s experty v oblasti marketingu, inženýringu a výroby, kombinujíce kreativitu, výzkum nových tvarů a jednoduchost. "Díky tomu je finální produkt, jeho estetika a utěšenost tvarů optimalizovanou podobou rozlišitelnosti, identity a použitelnosti", podotíká sám G.G.
A co více, G.G. neváhal vcítit se do pozice zákazníka spotřebičů INDESIT, aby vytvořil příjemný tvar, který je nový a natolik uspokojující, že dokáže svou přesvědčivostí ovlivnit budoucí nákupní rozhodnutí. Design nové řady INDESIT je z těchto příčin mezinárodní. To upevňuje, po stránce estetické a funkční, světové renomé značky INDESIT. Je to důslednost, zaměřená na vzdělaného zákazníka, pozorného jak k formě, tak i k obsahu. Je to i důslednost, která se nenechá zlákat možností působit na zákazníka povrchně. Je to design, který činí z poctivého a soudržného výrobku, jakým je INDESIT, evropského leadera v oblasti užitné hodnoty.
Giorgetto Giugiaro mimo jiné navrhoval i tyto modely automobilů: Punto, Golf, Uno, Thema, Lexus 300, Panda, Matiz, Saab 9000. Všechny tyto modely představují více než 25 miliónů prodaných automobilů.


Denně myslíme na životní prostředí

Kopretina Přejímat uvědoměle zodpovědnost za naše životní prostředí je naším obzvláště důležitým přáním. Neboť pouze tak můžeme uspořádat svoji budoucnost dlouhodobě smysluplně. Proto pracují naše výzkumné laboratoře nepřetržitě na nových řešeních, která značně snižují spotřebu energie. Použití ekologických materiálů jakož i kontrola našich závodů ohledně ekologické výroby podporují přitom naše myšlenky inteligentního řízení spotřeby.


Moderní výroba a vývoj

Myšlenky a začlenění individualit, denně sledujících vývoj a trendy na trhu, do výrobního procesu se odráží v moderních, bezpečných a flexibilních výrobcích, schopných předvídat stále větší nároky a požadavky zákazníků. Tyto domácí spotřebiče usnadňují každodenní život a dbají zvýšeného zájmu o svébytnost prostředí zákazníků.
Robot Společnost MERLONI klade důraz na požadavek integrovaného a flexibilního obchodního systému, zajišťovaného efektivním servisem, inovacemi a silným trendem směřujícím k výzkumu a vývoji. Komplexní systém slučuje vysoce flexibilní a vyspělé výrobní a zkušební cykly, za pomoci využití robotiky a sítě výpočetních systémů.
Výrobní závod v Comunanze je významným příkladem počítačem řízených výrobních procesů, dávajících vzniknout nové generaci domácích spotřebičů.
Návrhy od designérů z celého světa jsou zpracovány počítačem a stávají se podkladem pro zhotovení funkčních prototypů, které spatří světlo světa v oddělení Výzkumu designu a technologie ve Fabrianu.
Díky zvláštnímu zařízení (stereo-litografii) jsou nejlepší návrhy zhmotněny během několika málo hodin.

Sestaveno na základě materiálů poskytnutých firmou Merloni Elettrodomestici ?R


předchozí stránka 
Ardo
Ariston
Bosch
Clatronic
Eta
Fagor
Gorenje
Indesit
James Dyson
Liebherr
Mora
Moulinex
Panasonic
Philips
Siemens
Technics
Whirlpool
Databáze servisů obsahuje:
3422 záznamů
Poslední aktualizace stránek:

13.03.2016 17:17