Automatická pračka
Mikrovlnná trouba
100 Hz televizor
Fuzzy Logic
6th Sense u praÄŤky
ZapojenĂ­ praÄŤky
Sušení ovoce
Jak používat myčku
Jaký zvolit formát televizoru? 16:9 nebo 4:3
Jak používat automatickou pračku
zadejte klíčové slovo:

Dvouletá záruční doba a co se mění?
Občanský zákoník - novelizace
Sada mobilního telefonu je jeden výrobek
Zpětný odběr výrobků
Občanský zákoník - O prodeji
Kasa.cz
Euronics.cz
Eta.cz
Obchodní-dům.cz
eProton.cz
Vltava.cz
Hej.sk
Obchodny-dom.sk
Fagor

Logo Fagor

V roce 1956 vzniklo největší družstevní uskupení na světě

Dnes, po 46 letech se řadí Mondragonské korporativní sdružení (MCC), jehož důležitým členem je Fagor, mezi deset nejvýznamějších podnikatelských skupin Španělska a je největším seskupením Baskicka. Kuchyň zařízená výrobky Fagor
MCC sdružuje 82 výrobních podniků, 5 finančních ústavů, 8 obchodních domů a 1 univerzitu.
V roce 1998 jeho fakturace činila 5 348 miliard Euro a zaměstnává více jak 42 000 osob.
Mondragonské korporativní sdružení se člení na divize: finanční, distribuční a výrobní. Vedoucí postavení ve výrobní divizi zaujímá Fagor.


Skupina Fagor s jasnou vizí propojování do mezinárodních struktur

Skupina Fagor se přeměnila v nadnárodního výrobce domácích spotřebičů. Výsledkem silného procesu zahraniční expanze je výroba na třech kontinentech: v Evropě, Americe a Africe.
V samotném Fagoru pracuje 4 170 osob. Disponuje 9 pobočkami v různých částech světa a vybudoval silnou obchodní síť v 80 zemích pěti světadílů.
Již 37% výrobků skupiny Fagor směřuje na zahraniční trhy z nichž 60% odebírají zákazníci z tak náročných zemí, jako je např. Francie, Argentina, Portugalsko, Německo a Velká Británie.


Mezinárodní smlouvy základem inovačního procesu

Kávovar Fagor Spojení úsilí a zkušeností se stalo jedním z klíčových momentů pro další expanzi a růst na mezinárodním trhu. Uvedení do provozu joint-venture Geyser-Gastech ve Španělsku, která vznikla ve spolupráci s německou firmou Vaillant, znamenalo vybudování nejmodernějšího výrobního provozu na průtokové ohřívače v Evropě, s roční kapacitou 800 000 výrobků. Strategický svazek EURODOM vznikl dohodou mezi lídrem na britském trhu, firmou General Domestic Appliances a skupinou Fagor. Tato dohoda umožňuje využívání výhod jako např. koordinovaný nákup surovin, realizaci společných výzkumných a vývojových projektů a velmi důležitou výměnu zkušeností.


Vedoucí postavení na španělském trhu

Skupina Fagor je jedním z nejvýznamějších evropských výrobců a lídrem na španělském trhu v oblasti bílé techniky.Vzducholo? FagorVedoucí postavení, které vyplývá nejen z objemu prodejů, ale také ze skutečnosti, že Fagor se stal na domácím trhu základní referencí a měřítkem jak pro uživatele, tak pro distributory.
Tři ze čtyř značek skupiny Fagor figurují mezi sedmi nejprodávanějšími ve Španělsku, přičemž značka Fagor tento pomyslný žebříček vede s podílem 11,1% trhu.


Široká nabídka

Více než 1 000 položek k uspokojení všech požadavků zákazníka v osmi základních sortimentních skupinách: chladničky, pračky a sušičky, varná technika, myčky, malé spořebiče, domotica (inteligentní spotřebiče) a kuchyňský nábytek.


Ardo
Ariston
Bosch
Clatronic
Eta
Fagor
Gorenje
Indesit
James Dyson
Liebherr
Mora
Moulinex
Panasonic
Philips
Siemens
Technics
Whirlpool
Databáze servisů obsahuje:
3422 záznamů
Poslední aktualizace stránek:

13.03.2016 17:17