Automatická pračka
Mikrovlnná trouba
100 Hz televizor
Fuzzy Logic
6th Sense u praÄŤky
ZapojenĂ­ praÄŤky
Sušení ovoce
Jak používat myčku
Jaký zvolit formát televizoru? 16:9 nebo 4:3
Jak používat automatickou pračku
zadejte klíčové slovo:

Dvouletá záruční doba a co se mění?
Občanský zákoník - novelizace
Sada mobilního telefonu je jeden výrobek
Zpětný odběr výrobků
Občanský zákoník - O prodeji
Kasa.cz
Euronics.cz
Eta.cz
Obchodní-dům.cz
eProton.cz
Vltava.cz
Hej.sk
Obchodny-dom.sk
6th Sense u mikrovlnky

6th Sense 6. smysl je založen na principu technologie Fuzzy Logic. Základem této technologie je využití lidského a počítačového rozhodování. Tento princip se uplatňuje i u dalších zařízení.
Do mikroprocesoru je zapracována soustava matematických algoritmů založených na lidských zkušenostech s vařením. Tento mozek mikrovlnné trouby bere v úvahu vstupní informace ze snímačů a neustále přizpůsobuje úroveň potřebného mikrovlnného výkonu a času tak, aby byl dosažen perfektní výsledek. Tisíce hodin strávených vařením tvořily údajovou základnu zkušeností pro mikroprocesor.
Technologie 6 smyslu je odpovědí na dva základní požadavky zákazníků:
 • mikrovlnná trouba s velmi jednoduchým ovládáním (stiskneme tlačítko a o víc se nestaráme)
 • vynikající a rovnoměrně uvařené jídlo bez ohledu na stav ve kterém jsme ho do trouby vložili (zmrazené, syrové, studené).


Mikrovlnné trouby Whirlpool obsahuji technologii 6.smyslu ve funkcích:

6th Sense Crisp je výsledkem dalšího rozvoje technologie 6.smyslu.

6th Sence CrispMá dvě varianty:
 • Auto Crisp Reheat - pečení potravin ze zmrazeného stavu
 • Auto Crisp Cook pečení čerstvých potravin.
Spotřebitel nemusí nastavovat čas, hmotnost ani výkon. Stačí zadat pouze typ potravin a o vše ostatní se postará mikroprocesor mikrovlnné trouby.

One Touch Defrost - rozmrazování jedním dotekem. Není potřebné nastavovat čas, hmotnost, výkon ani typ potravin. Spotřebitel jedním dotykem odstartuje rozmrazování. Když se jídlo nerozmrazí na základě parametrů udaných miroprocesorem, cítlivé snímače to rozeznají a mikroprocesor vydává příkaz pokračovat v rozmrazování až do zdárného konce.

One Touch Reheat - rozmrazování jedním dotekem. Automaticky se nastaví čas, hmotnost, výkon i typ potravin. Mikroprocesor kontroluje přípravu jídla a když je to nutné, sám upravuje dobu ohřívání. Odpadá potřeba míchání a neustálé kontroly, zda je jídlo již hotové.

One Touch Beverage Reheat - ohřívání tekutin jedním dotekem - polévky, káva, čaj, kakao, grog. Spotřebitel nezadává čas, hmotnost ani potřebný výkon. Funkce 6.smysl připraví nápoj tak, aby byl vhodný k pití.

6th Sense Boild - vaření se 6. smyslem. Stačí přidat trochu vody a vařit v nádobě s pokličkou. graf automatické kontroly vaření Voda s jídlem se s využitím maximálního výkonu zahřeje na teplotu varu. To zjistí snímač vlhkosti a od té chvíle se začne odpočítávat čas potřebný k vaření. Funkce 6. smyslu pomocí citlivých snímačů sleduje stav připravovaného jídla a zabrání případnému překypění. Stačí nastavit čas vření a funkce 6.smysl se postará o co nejlepší výsledky, což je ideální na vaření rýže, zeleniny a všude tam, kde je potřebný jemný var.

6th Sense Steam - vaření v páře se 6.smyslem. Obliba vaření v páře stále roste. Zejména u lidí, kteří se řídí zásadami zdravé výživy a moderního životního stylu. Proto Whirlpool ve spolupráci s firmou Tupperware nabízí mikrovlnnou troubu s touto funkcí, která přináší 50% časovou úsporu oproti klasickému vaření v páře.
Funkce 6th Sense Steam vychází z kombinace technologie 6.smyslu Whirlpool a speciální nádoby Tupperware. Stačí jen zvolit funkci a nastavit požadovanou dobu vaření. Po spuštění programu je nejprve velmi rychle dosaženo bodu varu a poté je automaticky udržován režim mírného varu potřebný k dokonalému výsledku. Při tomto procesu je maximálně zachována kvalita potravin, obsah vitamínů a stopových prvků.
Speciální nádoba Tupperware určená pro vaření v páře je lehká a nerozbitná, odolná proti tepelným změnám mezi -24°C až 200°C a skládá se z několika částí: oválné nádoby na vodu, roštu pro vaření v páře, pokličky a víka z umělé hmoty pro uskladnění v chladničce.

Z katalogu Whirlpool


Související články:
 • 6th Sense u praÄŤky
 • 6th Sense u myÄŤky
 • 0-9, A-F, G-L, M-R, S-Z
  100 Hz televizor
  24-bit Color
  32-bit Color
  3D systém
  3D-i systém
  6th Sense u mikrovlnky
  6th Sense u myÄŤky
  6th Sense u praÄŤky
  A.I.R
  Accelerator Board
  Access
  Access Time
  Active-Matrix Display
  Add
  Adware
  Akční rádius
  AktivnĂ­ SMS
  Aqua Stop
  Auto Cook
  Auto Defrost
  Auto Half Load
  Auto Shut - Off
  Auto Tracking Control System
  Auto Weight Crisp
  Auto Weight Defrost
  Automatická pračka
  Barevná hloubka
  Bezpečnostní dvířka
  Bio Step
  Bit
  Black
  Bravoska
  Byte
  Databáze servisů obsahuje:
  3422 záznamů
  Poslední aktualizace stránek:

  13.03.2016 17:17